Brutus - Zapoznanie (Kto chce)

Zamknięte wątki.

Brutus - Zapoznanie (Kto chce)

Postprzez Brutus » 3 lip 2014, o 20:34

Dzisiaj wstałem bardzo późno. Słońce było już wysoko na niebie. Jego promienie wpadały przez wejście do groty, oświetlając mój pyszczek i budząc mnie przy tym. Wstałem z posłanka, wyczesałem sierść malutkim grzebyczkiem, po czym ruszyłem na patrol terenów stada. Nie mamy wojownika ani strażnika, a przecież ktoś musi to robić. Kiedy przechadzałem się właśnie przy jeziorku, zauważyłem jakiegoś kota. Postanowiłem podejść, ponieważ poznałem iż jest to jedna z dam mojego stada.
B: Witaj! - uśmiechnąłem się uwodzicielsko.

<Jakaś kotka?>
Brutus
Przywódca

Re: Brutus - Zapoznanie (Kto chce)

Postprzez Carmella » 5 lip 2014, o 10:35

Ca: Cześć. - powiedziałam niepewnie.
B: Jestem Brutus. - uśmiechnął się zalotnie.
Ca: Carmella, miło mi. - na moim pysku pojawił się zarys uśmiechu.
B: Mi również, przejdziemy się? - zaproponował.
Ca: Tak.
B: Lubisz pływać? - spytał.
Ca: Lubię.
B: To pokażę ci pewne miejsce.
Brutus ruszył w nieznane, ja towarzyszyłam mu. Po dość długiej wędrówce dotarliśmy do niezwykłego miejsca.
Ca: Co to jest? - spytałam zaciekawiona.
B: Grota Amines.
Ca: Jest cudowna...

(Brutus?)
Carmella
Druid

Postprzez Brutus » 5 lip 2014, o 19:19

No co ty. - pomyślałem. Te kotki są takie przewidywalne... Wiedziałem, że tak powie. Chyba... tak! Zaproszę ją dziś na romantyczną kolacyjkę! Będzie super, no bo dla czego miało by nie być? Hm... tylko kiedy to zrobić? Może... teraz? Tak!To najlepszy moment! Tylko... jak to zrobić? Czy ja... ja się zakochałem?
B: Czy wyskoczyła byś ze mną dzisiaj na kolację? - miałem w planach romantyczny piknik.

<Carmella?>
Brutus
Przywódca

Postprzez Carmella » 6 lip 2014, o 14:49

Zastanowiłam się przez chwilę, czy odpowiedzieć tak, czy nie. Nie miałam nic lepszego do roboty, a siedzenie samej nie jest przyjemne, więc czemu niby miałabym się nie zgodzić?
Ca: Tak.
B: Wpadnij o 20:00. - rzucił na koniec.
Poszłam do swojej groty. Byłam zmęczona, więc położyłam się na posłaniu, aby zasnąć. Śnił mi się piękny sen, nie chciałam się budzić, ale kocia intuicja podpowiadała mi, abym już wstała. Obudziłam się. Zaczęłam się szykować na kolację. Umyłam się i wyczesałam futro. Z groty wyszłam dość wcześnie, aby się nie spóźnić. Byłam punktualnie na miejscu...

(Brutus?)
Carmella
Druid

Postprzez Brutus » 9 lip 2014, o 16:18

Czekałem na Car dość długo. Co prawda było przed czasem, ale ja tak strasznie nie mogłem się doczekać. Miałem już gotowe miejsce, w sensie, że nad wodą, takie piękne miejsce... Ahh... jakie cudowne... Po jakimś czasie przyszła Car.
B: Witaj! Mam do zaoferowania kurczaka, gołąbki w sosie własnym, sok pomarańćzowy, sok truskawkowy i sok jabłkowy, frytki, oraz wspulną noc. - to ostatnie jakoś musiałem powiedzieć, coś mnie to tego zachęcało... Ale co?

<Car.?>
Brutus
Przywódca

Postprzez Carmella » 10 lip 2014, o 15:17

Ale on był zorganizowany, wszystko miał już zaplanowane i poukładane. Chociaż zdziwiły mnie jego ostatnie słowa.
Ca: Mmm... bogate menu. - rozmarzyłam się. - Cześć! - przywitałam się.
B: Zapraszam... - gestykularnie wskazał nakryty stół.
Ca: Dziękuję. - usiadłam przy stole.
Wszystkie te potrawy wyglądały znakomicie, na sam ich widok leciała mi ślinka.
Ca: Smacznego.
B: Dzięki, wzajemnie!
Spróbowałam każdej potrawy i każda była wyśmienita. Podczas posiłku rozmawialiśmy trochę. Po skończonej kolacji Brutus powiedział...

(Brutus?)

Trochę więcej uczuć i opisów, to nie ma być sam dialog, ale... co powiedział? Dobra, chyba mam wymyślić...
Carmella
Druid

Postprzez Brutus » 17 lip 2014, o 22:01

Car była na prawdę urocza. Nie wiem co znaczy kochać, ale jak na to nie spojrzeć, ona jest ideałem. Sam nie wiem, ale chyba się zakochałem. Moja ślicznotka skosztowała wszystkiego. Mam nadzieję, że smakowało jej moje jedzenie. Po kolacji, miałem zadać jej pewne pytanie. Może się zgodzi, ale ja w tej chwili czuję ogromną traumę.
B: Może chciała byś zostać na noc, ponieważ jest już ciemno, a pod czas nocy możesz nie trafić do domu? - spytałem nieśmiało.

~~Carmella~~
Brutus
Przywódca

Postprzez Carmella » 21 lip 2014, o 10:34

Nie byłam pewna, czy zostać, ale rzeczywiście nie chciało mi się wracać.
Ca: Mogę zostać. - powiedziałam z pewnymi wątpliwościami.
B: Dobra decyzja. - uśmiechnął się.
Brutus zaczął przygotowywać mi posłanie, umieszczone ono było w kącie groty. Nie rozumiałam dlaczego on się tak dla mnie stara, przecież nie musi. Gdy skończył ścielić, spytał.
B: Chcesz coś do jedzenia, pica.
Ca: Przed chwilą jadłam, więc nie dziękuję, ale poproszę wodę. - uśmiechnęłam się.
Kot wyszedł do kuchni i po chwili wrócił z miską wody.
B: Proszę. - podał mi miskę.
Ca: Dzięki. - powiedziałam popijając łyka. - Brutus?
B: Tak?
Ca: Dlaczego ty się tak dla mnie starasz, dlaczego mi usługujesz? Przecież nie musisz.

(Brutus?)
Carmella
Druid

Re: Brutus - Zapoznanie (koniec)

Postprzez Brutus » 23 lip 2014, o 19:36

Okej, nie powiem... Jej pytanko bardzo mnie zdziwiło. Dla czego? Czy ona nic nie rozumie? Ja staram się zdobyć moją królową, ale w sumie chyba wolę Sunsy... Sam nie wiem... Car też jest piękna i pociągająca... Wykorzystam to.
B: Ponieważ chcę, abyś miała dobrze i miło zapamiętała wizytę u mnie. - uśmiechnąłem się lekko i uwodzicielsko. Car chyba się to spodobało, ponieważ odwzajemniła mój gest zawstydzeniem. Piękna, naiwna istotka...
Ca: A-ha... - spuściła łepek.
B: Księżniczko, śpij już, bo musisz jutro rano się zbudzić. - podszedłem do niej i uniosłem jej łepek.
Ca: Yhy. - po chwili usnęła. Ja też zasnąłem, a rano zjedliśmy u mnie śniadanie, po czym odprowadziłem ją do jej groty.

koniec
Brutus
Przywódca

Powrót do Archiwum