Dołącz

Dołącz lub wyślij inny formularz

Dołącz

Postprzez Brutus » 1 lip 2014, o 16:07

Kiedy już stworzymy konto na forum, trzeba poczekać na aktywację przez administratora. Dopiero wtedy będzie można zalogować się na konto, wypełnić formularz i pisać opowiadania.

Można mieć 4 koty na osobę! :p

Dostępne moce:

Zwinność - (kot jest wyjątkowo zwinny)
Leczenie - (kot potrafi leczyć za pomocą mocy)
Sokole oko - (kot widzi na odległość kilkuset kilometrów, dostrzega coś czego inne koty nie widzą)
Umysł - (możliwość znania uczuć i myśli innego stworzenia)
Boski śpiew - (kot wydaje piski, którymi hipnozuje wroga, potrafi cudownie śpiewać)
Hipnoza - (kot hipnotyzuje wroga)
Zamiana ciał - (kot potrafi zamienić się ciałem z innym stworzeniem)
Tornado - (kot potrafi wytworzyć tornado)
Ogniste ciało - (posiadacz tej mocy zaczyna płonąć, jemu samemu nic się nie dzieje)
Trzęsienie ziemi - (kot potrafi wytworzyć trzęsienie ziemi)
Trujący gaz - (posiadacz tej mocy potrafi wytworzyć trujący gaz, którym przeciwnik się otruje)
Mroczna Próżnia – Użytkownik strzela czarnymi kulami energii w przeciwnika sprawiając, że ten zasypia.
Nocne Cięcie – Pazury użytkownika zaczynają świecić. Następnie użytkownik atakuje przeciwnika.
Mroczne Brzytwy – Kot atakuje wroga mrocznymi ostrzami.
Grzmot – Przeciwnik zostaje trafiony bardzo silną energią elektryczną użytkownika. Ruch ten może sparaliżować.
Piorun – Przeciwnik zostaje trafiony przez piorun użytkownika.
Dynamiczny Cios – Kula światła tworzy się na pięści użytkownika, a następnie uderza w przeciwnika.
Kamienny Grom – Technika, która miażdży kamienie i atakuje przeciwnika.
Kolisty Rzut – Użytkownik chwyta przeciwnika i wyrzuca go znad głowy.
Kontra – Użytkownik odbija atak fizyczny wroga z podwójną siłą.
Super Moc – Użytkownik jest otoczony kolorem niebieskim i może podnosić ciężkie przedmioty.
Tarcza – Użytkownik tworzy tarczę, żeby uniknąć ataku przeciwnika.
Zakręcone Kopnięcie – Użytkownik szybko wiruje i trafia przeciwnika płonącą łapą.
Cień Nocy – Użytkownik wystrzeliwuje czarny promień lub fale w przeciwnika.
Cios Cienia – Użytkownik uderza przeciwnika pięściami otoczonymi przez cienie.
Klątwa – Użytkownik wykorzystuje własne świecące czerwone oczy, by zastraszyć przeciwnika.
Potęga Cienia – Użytkownik znika i pojawia się za przeciwnikiem.
Promień Pomieszania – Wróg jest narażony na groźny promień, który wyzwala zamieszanie.
Straszenie – Użytkownik atakuje przeciwnika podczas wrzawy w zaskakujący sposób.
Więź Przeznaczenia – Ten ruch jest używany, gdy mdleje użytkownik. Przeciwnik, który zadał ostateczny cios, również mdleje.
Złowieszczy Wiatr – Użytkownik tworzy odpychający podmuch wiatru.
Magia Ducha – Użytkownik potrafi zamienić się w ducha. (Proszę o podanie zdjęcia lub linku do zdjęcia ducha!)
Akcja – Użytkownik rzuca się na przeciwnika, trafiając go całym ciałem.
Atak Furii – Wróg jest wielokrotnie atakowany pazurami.
Wichura - kot używa wiatru do pokonania przeciwnika.
Grzmot - kot rozpędza burze.
Czasokrąg - kot zatrzymuje czas.
Lewitacja. - kot unosi się w powietrzu przez wybrany czas.
Błysk. - kot oślepia przeciwnika, kiedy ten spojrzy mu w oczy.
Piórko. - pies będzie lekki jak piórko dzięki czemu będzie mógł chodzić po cienkich pniach lub deskach.
Zmiennokształtność. - Pies może zmienić się w jedno zwierzę. (Proszę o podanie zdjęcia lub linku)

Dostępne stanowiska:

Opiekun - opiekuje się kociakami (max.3)
Medyk (max. 1)
Nauczyciel Mocy - uczy młode koty odkrywania i opanowywania mocy.(max.1)
Nauczyciel Hierarchii - pomaga młodym kotom wybrać ich miejsce w stadzie. (max.2)
Treser - uczy młode psy polować. (max.2)
Kucharz - odpowiada za posiłki w stadzie. (max.2)
Plantator - zajmuje się uprawą roślin dla kucharzy i ziół dla medyków. (max.4)
Znachor - kot znający się na magii, może przepowiadać przyszłość, a my MOŻEMY się do tego zastosować. (max.2)
Muzyk - odpowiada za imprezy i zabawę na nich. (max.2)
Generał - najważniejszy w wojsku, zarządza nim. Kiedy kończy się jego czas, przekazuje tą władzę najbardziej zaufanemu wojownikowi. (max.1)
Wojownik - walczy na wojnach, a pod czas spoczynku pełni funkcję strażnika. (max.4)
Strażnik - patroluje tereny, a pod czas wojny, dba o bezpieczeństwo członków sfory. (max.2)
Członek - zwykły członek, nie pełniący żadnej funkcji.
Uczeń - pies, który nie ukończył 2 roku życia, uczący się w szkole.
Szaman - porozumiewa się z duchami. (max.2)

Zanim wyślesz formularz, załóż konto na forum.

Formularz:

Kod: Zaznacz cały
Zdjęcie kota (link):
Imię:
Skrót dialogowy:
Moce:
Stanowisko:
Charakter:
Urodziny:
Właściciel ( z howrse): [url=link]nazwa[/url]
Rasa:
Partner (np. brak, szuka, nie szuka, zakochany/na w... ):
Opowiadanie powitalne (historia kota, przed dołączeniem do stada, min. 50 słów):
Brutus
Przywódca

Re: Dołącz

Postprzez Brutus » 1 lip 2014, o 19:46

http://www.cyfrowefoto.net/foto/duze/0447.jpg
Imię: Brutus
Skrót dialogowy: B
Przezwisko: Brutal, Bruti, Bri
Moce: Lewitacja, Kontra
Stanowisko: Przywódca
Charakter: nieprzewidywalny, agresywny, uwodzicielski, odpowiedzialny, kochający, pomocny
Urodziny: Zimą
Właściciel ( z howrse): Klaudia Tofik
Rasa: Kot Syjamski
Partner (np. brak, szuka, nie szuka, zakochany/na w... ): szuka
Opowiadanie powitalne (historia kota, przed dołączeniem do stada, min. 50 słów): viewtopic.php?f=4&t=6

Akcept
Brutus
Przywódca

Postprzez Milka » 1 lip 2014, o 21:20

Zdjęcie kota:
http://www.olfaktoria.pl/uploads/images ... agdoll.jpg
Imię: Milka
Skrót dialogowy: M
Przezwisko: Mila, Mili
Moce: Leczenie Zwinność
Stanowisko: Medyk
Charakter: miła, przyjacielska, pomocna, urocza, odważna, śmiała
Urodziny: Wiosną
Rasa: Kot Syberyjski
Partner (np. brak, szuka, nie szuka, zakochany/na w... ): szuka
Opowiadanie powitalne (historia kota, przed dołączeniem do stada, min. 50 słów):
Urodziłam się w rasowej hodowli kotów syberyjskich, miałam rodzeństwo, lecz to ja z nich wszystkich byłam nnajpiękniejsza. Gdy byliśmy wystarczająco duzi, umieliśmy sami jeść. Moja właścicielka sprzedała rodzeństwo, a mnie chciała zostawić do rozrodu. Pewnego dnia przyjechał pewien bardzo bogaty pan, zaproponował za mnie tak dużo że właścicielka nie mogła się oprzeć, i sprzedała mnie. Mój nowy pan bardzo mnie kochał, a ja go. Bardzo często jeździliśmy na wystawy, i oczywiście prawie wszystkie wygrywałam. Mój pan był magiem ognia. Jak codziennie wyszłam na spacer. Bawiłam się z innym. W pewnym momencie podszedł do mnie jakiś facet, i zaczął ciągnąć mnie za ogon. Myślałam że to lokaj, którego mamy w naszym domu lecz się pomyliłam. Był to zwyczajny złodziej, gdy się zorientowałam, zacząłem go gryźć i drapać, gdy udało mi się uwolnić uciekłam jak najdalej od niego, próbowałam odnaleźć drogę do domu, lecz na marne. Zaczynało się ściemniać, a ja nadal nie wiedziałam gdzie jestem. W pewnym momencie w wielkich krzakach coś się poruszyło.
M: Georg? - spytałam, tak nazywał się mój właściciel.
B: Nie jestem Georg, tylko Brutus. - zaśmiał się, lecz mi nie było do śmiechu.
M: Ta. - przewróciłam oczami, i ruszyłam dalej.
B: A Ty, jak się nazywasz? - spytał podbiegając do mnie.
M: Jestem Milka. - przedstawiłam się, bez entuzjazmu.
B: Coś się stało? - spytał widząc moją minę.
M: Tak! W jeden dzień straciłam wszystko co miałam i nie wiem gdzie jestem. - powiedziałam od niechcenia.
B: Skoro tak... może dołączysz do Kociego Stada? - spytał z uśmiechem.
M: Nie dzięki, chcę wrócić do domu. - spuściłam łepek.
B: Ale chyba nie będziesz się włóczyła przez całą noc? - uniósł lewą brew.
Może on ma rację? A co jeśli nie znajdę mojego właściciela? Nie, nie mogę tak myśleć. A jak on mnie nie kocha? Chyba by mnie szukał, gdyby mu na mnie zależało, co nie?
M: No dobrze, to prowadź do tego stada, ale... kto tam jest? - dopytywałam.
B: Tylko ja i.. i... - zamyślił się. - I będziesz ty! - uśmiechnął się do mnie. - Dopiero co założyłem to stado. - machnął łapą.
M: To... Okay! - ucieszyłam się, po czym wybrałam grotę obok Brutus'a.

Akcept
Milka

Postprzez Crystal » 2 lip 2014, o 21:17

Zdjęcie kota:
http://fc09.deviantart.net/fs71/f/2013/ ... 6s8qft.png
Imię: Crystal
Skrót dialogowy: C
Przezwisko: Rystal
Moce: Atak Furii Sokole Oko
Stanowisko: Nauczyciel Mocy
Charakter: zadziorna, odważna, inteligentna, buntownicza, ciekawska
Urodziny: 15.09.2011
Właściciel ( z howrse): kinia 800
Rasa: Maine Coon
Partner szuka
Opowiadanie powitalne:Urodziłam się na Alasce. Moją matką była puma a ojcem Maine Coon . Czemu moi rodzice nazwali mnie Crystal? Ponieważ moje oczy są jak kryształ kolorowy. Bardziej was interesuje jak tu dotarłam? Otóż...Gdy miałam 2 lata postanowiłam że wraz z matką pójdę na polowanie do Lasu. Gdy dotarliśmy do lasu zobaczyłam że mej matki już nie było. Nie wiem co się z nią stało. Przez następny 1 rok żyłam sama w lesie. Nagle na niebie pojawiła się gwiazda spadająca. Postanowiłam że pobiegną za nią. Biegłam bardzo szybko za nią,po chwili znalazłam się w stadzie.

Akcept
Crystal
Nauczyciel mocy

Postprzez Sunsy » 3 lip 2014, o 18:16

Zdjęcie kota:
http://www.petandu.com/uploads/breed//t ... 904606.jpg

Imię: Sunsy
Skrót dialogowy: S
Przezwisko: Sun
Moce: Cień Nocy , Umysł
Stanowisko: Druid
Charakter: Miła,czarująca,elegancka,inteligentna,odważna,urocza,opiekuńcza
Urodziny: Wiosna
Właściciel ( z howrse): czekoladka55pl
Rasa: egipski
Partner: szuka
Opowiadanie powitalne: W dzieciństwie mieszkałam w Egipcie z moją mamą,ojcem i siostrą.Kiedy miałam roczek poszłam z siostrą do lasu. Bawiłyśmy się świetnie. Po pewnym czasie zorientowałyśmy się że zgubiłyśmy się gdzieś głęboko w lesie. Zaczęłyśmy biec ale i tak nie dotarłyśmy do naszego domu w Egipcie. Żyło nam się tam po królewsku bo mój ojciec miał dużo pieniędzy. Niestety przez 2 lata nie mogłyśmy dotrzeć do domu kiedy pewnego ranka obudziłyśmy się i czułam że coś się zmieni i tak się stało. Moja siostra i ja w końcu odnalazłyśmy dom. Przynajmniej tak myślałyśmy, bo okazało się, że tam mieszkają wilki. Potem ona się zgubiła, a ja znalazłam się w tym stadzie.

Poprawiłam, ponieważ w stadzie nie mamy żadnej twojej siostry. Uważaj gdzie stawiasz spację, też poprawiłam. Daję Akcept, ale na przyszłość uważaj. :P
Sunsy
Druid

Postprzez Carmella » 3 lip 2014, o 18:51

Zdjęcie kota (link): http://fc00.deviantart.net/fs13/f/2007/ ... smiini.jpg
Imię: Carmella
Skrót dialogowy: Ca
Przezwisko: Car.
Moce: Błysk, Leczenie
Stanowisko: Medyk. -> Druid
Charakter: nieśmiała, tajemnicza, dobra, lojalna, ambitna, marzycielska, chaotyczna, złośliwa, wredna
Urodziny: Wiosną.
Właściciel: Julie tta.
Rasa: Mieszaniec.
Partner: Brak.
Opowiadanie powitalne: Urodziłam się w małej wiosce, pełnej kotów. Mój ojciec porzucił mnie, a matka znalazła na jego miejsce innego kota. Kochała go bardziej niż mnie. Rozzłościło mnie to do tego stopnia, że postanowiłam odejść. Pewnego dni spełniłam swój plan, odeszłam bez słowa pożegnania. Idąc przez Las, aby znaleźć nowy dom spotkałam pewnego kota.
Ca: Cześć. - powiedział nieznajomy.
B: Witaj. - powiedziałam niepewnie.
W ten właśnie sposób nawiązaliśmy korespondencję. Niedługo potem zaprzyjaźniliśmy się. On znał miejsce, gdzie mogłabym zamieszkać, a było to Stado "Beautiful Cat's World"...

Dialogi piszemy od skrótów dialogowych ustalonych w stadzie. Teraz poprawiłam, ale to tak na przyszłość :P Ogólnie... Akcept.
Carmella
Druid

Postprzez Aspiro » 5 sie 2014, o 15:12

Zdjęcie kota (link): http://ri.pinger.pl/pgr227/63147bb9002d ... -kota-.jpg
Imię: Aspiro
Skrót dialogowy: A
Przezwisko: As
Moce: Trujący Gaz, Klątwa
Stanowisko: Wojownik
Charakter: miły, kochany, uroczy, pomocny, uczynny
Urodziny: Wiosna/ą
Rasa: Dachowiec
Partner (np. brak, szuka, nie szuka, zakochany/na w... ):
Urodziłem się w mieście zwanym Skalisko Dolne. Było to w górach. Już jako kociak uwielbiałem chodzić na długie spacery. Fajne było poranne chodzenie po górach. Ciągle pamiętam to uczucie, kiedy jestem nad innymi.
dokończę później
Aspiro

Powrót do Zapisy