Brutus - Spacerek (Sunsy)

Tu piszemy opowiadania.
Regulamin działu
1. Opowiadanie musi mieć przynajmniej 50 słów.
2. Kotki i koty mogą mieć młode po 3 roku życia.
3. Kociak rodzi się trzy dni po poczęciu.
4. Kociaki dorastają tydzień.
5. Każdy jest starszy o rok, co miesiąc.
6. Jeden tydzień = jedna pora roku.
7. Nie bądź zbyt wulgarny.

Re: Brutus - Spacerek (Sunsy)

Postprzez Brutus » 4 sie 2014, o 16:27

Wziąłem Sun na spacer do lasu. Szliśmy, rozmawiając. Uwielbiam ją. Ona ma w sobie coś takiego, co mnie przyciąga. Jest cudowna. Miła i piękna. Czego chcieć więcej? Kiedy tak szliśmy, Sunsy powiedziała, że mnie lubi, ale nie mogłem jej przytulić, ani się uśmiechnąć, ponieważ usłyszałem przeraźliwy ryk i stanąłem w miejscu, nasłuchując. Po chwili zza drzew wybiegł ogromny niedźwiedź i ruszył prosto w naszą stronę. Użyłem Lewitacji. Wziąłem za łapkę Sunsy i polecieliśmy w górę. W innym przypadku było by to romantyczne, ale ten niedźwiedź.. Chociaż sam nie wiem. We wszystkim można znaleźć trochę romantyzmu. Kiedy byliśmy u góry, zostawiłem kotkę na drzewie, a sam czekałem na atak bestii. Niedźwiedź zaczął czymś we mnie strzelać. Podejrzewam, iż były to jego moce. W tamtej chwili użyłem Kontra, a misiek padł na ziemię, lecz kiedy zbliżyłem się do niego, wstał i rzucił się na mnie. Sunsy użyła cienia nocy i sprawiła, że niedźwiedź uciekł. Podleciałem do niej i pomogłem zejść z drzewa. Kiedy byliśmy na dole, bestia wróciła i rzuciła się na kotkę. Ugryzłem miśka kilka razy w kark i kazałem zostawić nas w spokoju, pod groźbą, że go zabiję. Bestia posłusznie odeszła, a ja zacząłem opatrywać Sun rany, ale musiałem mieć kilka maści, więc zabrałem ją na grzbiecie do mojej groty. Po co ja ten spacer w ogóle wymyślałem? Przecież on mógł ją zabić! Kiedy dotarłem do domu, ułożyłem ją na posłaniu. Posmarowałem jej przednią lewą łapkę, z której sączyła się krew, maścią z ziół, a łepek, który miała cały w tej czerwonej mazi, krwi, obmyłem inna maścią. Obie rany ukryłem pod bandażem, po czym posmarowałem kotce nosek wodą. Zaczęła się przebudzać.
B: Sunsy? - nie wiedziałem co powiedzieć.

~~Sunsy~~ Ale się rozpisałam, co? xdd
mała niespodzianka! Avatary :P
Brutus
Przywódca

Poprzednia strona

Powrót do Opowiadania